</header>

ورق آلومکس

قیمت کامپوزیت

ورق آلومکس

ورق cheap jerseys آلومکس

ورق کامپوزیت آلومکس با بیش از ۱۴ سال سابقه تولید و فروش ورق های کامپوزیت آلومینیوم افتخار داردخود را به عنوان یکی از پیشگامان این صنعت معرفی نماید. چراکه با ترکیب فناوری های نوین این صنعت و با اتکا به دانش بومی جوانان این مرز و بوم همواره در عرضه محصولات باکیفیت، بادوام و متنوع موفق بوده ایم..

کارشناسان و متخصصان آلومکس، از تهیه مواد اولیه تا کنترل فرآیند تولید و تضمین کیفیت محصول بیشترین دقت و حساسیت را برای این مهم در نظر می گیرند تا به واسطه شبکه های فروش این مجموعه، محصولات با بالاترین کیفیت و رضایتمندی در اختیار مشتریان گرانقدر آلومکس برسد.آلومکس اعتقاد دارد فروش اگرچه نقطه عطف همکاری است اما در واقع آغازی بر یک همکاری مداوم، صادقانه و صمیمانه است

انواع ورق کامپوزیت آلومکس از چند جهت دارای کیفیت بسیار بالا هستند.یکی از مهمترین مسئله از نظر طراحان رنگ باشد که این موضوع با پوشش های بسیار قوی در مقابل عوامل مختلف محیط زیستی مقاوم و با ثبات است. یکی دیگر چسب استفاده شده برای چسباندن پلی اتیلن به سایر لایه ها است. محصولات خود را با اطمینان کامل تحت پوشش بیست سال ضمانت بدون قید و شرط قرار دهیم.

لازم به ذکر است ورق های آلومکس ضد اسید بوده و از آلیاژ ۳۰۰۳ در تولید آن استفاده شده است

آلومکس با ضمانت ۲۰ ساله و بدون قید و شرط راه اعتماد سازی را میان ما و مشتریان عزیزمان هموارتر کرده است. از آنجا که اطمینان دارد، محصولات معرف هویت و نگاه باثبات خانواده آلومکس به بازارهای آتی است، ضمن تاکید بر کیفیت محصول، گارانتی ۲۰ ساله آلومکس را نیز ضمیمه این نگاه نموده است تا بیش از پیش حقوق مصرف کنندگان محترم را رعایت کرده باشد. این گارانتی شامل تعویض و مرجوع نمودن تمامی ورق های کامپوزیت آلومکس می شود.

تنوع محصول ورقهای آلومکس:

ورق کامپوزیت معمولی

ورق کامپوزیت طرح چوب

ورق کامپوزیت آینه ای

ورق کامپوزیت طرح سنگ

ورق کامپوزیت ضدحریق

استاندارهای آلومکس

آزمایشات ورق آلومکس

cheap NBA jerseys wholesale nba jerseys

درباره نویسنده

مطالب مرتبط:

ثبت دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفتن به نوارابزار